Surgic Touch®

 

DOŚWIADCZENIE SPECJALISTY Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

SurgicTouch® to marka kosmeceutyków profesjonalnych stworzona przez specjalistę dermatologii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej doktora Nicolla Pitoni.

UDOWODNIONA SKUTECZNOŚĆ KOSMECEUTYCZNEGO DZIAŁANIA

Jest to linia wyjątkowych produktów, których formuły zawierają wyłącznie czyste i wysoce skoncentrowane składniki aktywne, których skuteczność została udowodniona naukowo lub medycznie.

TO NIE CUD!

Kosmeceutyki SurgicTouch® nie zawierają substancji szkodliwych, są skuteczne w walce z oznakami starzenia. Podstawą ich formuł są wysoce skoncentrowane składniki aktywne.

 

🔹OCZYSZCZANIE

🔹REGENERACJA

🔹ODPOWIEDNIE SERUM

🔹SKŁADNIKI AKTYWNE W KREMIE

Skóra ulega cyklowi regeneracji, czyli odnowy komórkowej, podczas którego komórki nabłonkowe przesuwają się ku górze do warstwy rogowej. Tam przekształcają się w komórki martwe. Z upływem czasu, odnowa komórkowa zwalnia. Jej stymulacja jest konieczna do walki ze starzeniem, utrzymywania skóry w dobrej kondycji i osiągania widocznych efektów.

Dlatego odpowiednia, dostosowana do potrzeb skóry, RUTYNA PIELĘGNACYJNA, powinna stać się zaplanowanym, codziennym PROGRAMEM BEAUTY.

1-SZY KROK OCZYSZCZANIE I REGENERACJA

Podczas poprawnie wykonanej fazy oczyszczania, dbamy o to, aby nie pozostawić na powierzchni skóry zanieczyszczeń, aby skóra oddychała i absorbowała składniki aktywne.

Oczyszczanie skóry dotyczy nas wszystkich, nie tylko tych, które noszą makijaż. Nasze powietrze jest pełne zanieczyszczeń osadzających się na skórze, dlatego poprawne oczyszczanie jest fundamentalne dla piękna cery i jej zdrowia.

Tylko dzięki perfekcyjnie oczyszczonej skórze, kosmeceutyki anti-age mogą zostać wchłonięte przez skórę i działać skutecznie.

➡️  Odkryj SHINE SKIN – nasz zestaw mini produktów, które pozwolą Ci zapoznać się z naszą marką i jej rytuałem oczyszczania skóry. Bez parabenów, sylikonów, substancji zapachowych ani barwników.

➡️  Surgic Touch Shine Skin to zestaw zawierający 3 produkty oczyszczające i regenerujące w małych rozmiarach dla zdrowej, zrównoważonej i doskonale oczyszczonej skóry.

🔹 TOTAL REMOVER 100 ml – Total Remover to izotoniczny roztwór, który oczyszcza i usuwa pozostałości makijażu, smogu, lipidów i martwych komórek.

🔹 Pianka SOFTLANE 50 ml – Alfa-hydroksykwasy zawarte w piance oczyszczającej Softlane dokładnie i głęboko oczyszczają skórę, jednocześnie stymulując odnowę komórkową. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, nawet tej grubszej i z przebarwieniami.

🔹 SILK RENEW MASKA DO TWARZY 8 ml (3 saszetki, około 9 użyć) – Alfa-hydroksykwasowy peeling do twarzy w kremie łączący 5 kwasów (GLIKOLOWY, MLEKOWY, WINOWY, FITYNOWY i CYTRYNOWY) oraz mechanicznie złuszczające cząsteczki.

Rezultat:

Skóra jest miękka, gładka i rozjaśniona oraz doskonale oczyszczona bez pozostałości, które mogłyby zagrozić wchłanianiu substancji aktywnych zawartych w produktach kosmeceutycznych.