Hemp Care

Allegrini jest firmą rodzinną istniejącą od 1945. Dywizja produktów kosmetycznych, od 25 lat  wpisuje się we włoską tradycję piękna fascynującego klientów  na całym świecie. Siedziba firmy mieści się w Grassobbio w Bergamo, gdzie w laboratoriach powstają nowe formuły produktów. Każdemu etapowi produkcji towarzyszy troska o najwyższą jakość. Działalność firmy Allegrini jest realizowana zgodnie
z koncepcją „zero kilometrów”, chroniąc naturę i zapewniając możliwie jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Szczególną uwagę przywiązuję się od zawsze do filozofii „GoGreen”, która ma wpływ na wybór zarówno formuł, jak i opakowań produktów. Dumą firmy są receptury, które mogą być produkowane według ściśle ustalonych wymogów: wolne od parabenów, dermatologicznie testowane, spełniające wymogi certyfikacji ICEA i Ecolabel  oraz tworzone w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego i organicznego bez olejów mineralnych, substancji ropopochodnych i sylikonów.

Hemp Care jest nowoczesną linią 21 produktów stworzonych na bazie organicznego oleju z konopi. W ramach gamy znajdujemy zarówno wodę perfumowaną, jak i produkty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów. Uzupełnieniem jest linia produktów pod prysznic i do kąpieli. Aby w pełni cieszyć się nie tylko z działania aktywnych składników, ale również z ekskluzywnego zapachu, gamę rozszerzono o zapachy do wnętrz.

zapoznaj się z produktami HempCare