Tricobotanica

Trico Botanica jest włoską marką firmy Poker SRL specjalizującej się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Powstała jako odpowiedź na potrzebę naturalnej pielęgnacji i troski nie tylko o włosy, ale również o skórę głowy. Słowo Trico pochodzi od włoskiego słowa „tricologia”, czyli trychologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy. Botanica odnosi się do bogactwa aktywnych składników oferowanych przez naturę.

Trico Botanica to linia prawdziwych rytuałów pielęgnacyjnych dla włosów i skóry głowy będąca fuzją technologii i naturalnych składników aktywnych, wspierająca każdego dnia naszą walkę o piękne i zdrowe włosy.

Linia składa się 30 produktów: szamponów, odżywek, masek i lotionów o działaniu oczyszczającym i nawilżającym,  stworzonych na bazie ekstraktów z roślin, olejków eterycznych, keratyny, pistacji, kolagenu, oleju arganowego oraz roślinnych komórek macierzystych. Produkty są wolne od parabenów, składników ropopochodnych, SLS i barwników.

Made in Italy to gwarancja jakości, skuteczności i dobrego stylu.

zapoznaj się z produktami Trico Botanica